ARCHÍV 2017(vítězové závodů s cenou)
Knokke NZ (29.7.2017)
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ-PŘÍRODNÍ HOLUBNÍK JASNÁ
CZ-13-0117-871-He rychlost 1169,49 m/min
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Walldurn-6 /29.7.2017)
Vítěz závodu:MILOSLAV SOUKUP
CZ-16-0117-162 rychlost 1449,13 m/min
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Walldurn-5 (23.7.2017)
Vítěz závodu:JIŘÍ BRÁZDA+MONIKA
CZ-15-0117-1124 He rychlost 1692,24 m/min
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Walldurn-4 - (15.7.2017)
Vítěz závodu:BOHUMIL OPLT
CZ-15-0117-611 He rychlost 1581,98 m/min
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Oostende ZZ - (15.7.2017)
Vítěz závodu:VÁCLAV HRUDKA
CZ-14-0117-427 rychlost 1337,62 m/min
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Waldurn-3 - (9.7.2017)
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ-PŘÍRODNÍ HOLUBNÍK JASNÁ
CZ-13-0119-382 rychlost 1387,08 m/min
------------------------------------------------------------------------------------------
Maastricht(Eschweiler) (1.7.2017)
Vítěz závodu:JIŘÍ BRÁZDA + MONIKA
CZ-13-0117-145 rychlost 1228,95 m/min
----------------------------------------------------------------------------------------------
Amberg-5 (1.7.2017)
Vítěz závodu:ZDENĚK ŠIMŮNEK
CZ-14-034-958 He rychlost 1925,08 m/min
-------------------------------------------------------------------------------------------
Walldurn-2 (25.6.2017)
Vítěz závodu:BOHUMIL OPLT
CZ-16-0117-566 He rychlost 1715,60
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oudenaarde (17.6.2017)
Vítěz závodu:VÁCLAV HRUDKA
CZ-13-0117-328 rychlost 1427,76 m/min
------------------------------------------------------------------------------------------------
Amberg-4 (17.6.2017)
Vítěz závodu:ZDENĚK ŠIMŮNEK
CZ-14-0117-94 He rychlost 1530,55 m/min
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Hockenheim (11.6.2017)
Vítěz závodu:BOHUMIL OPLT
CZ-15-0117-638 He rychlost 1222,25 m/min
------------------------------------------------------------------------------------
Amberg-3 (3.6.2017)
Vítěz závodu:BOHUMIL OPLT
CZ-14-0117-1152 rychlost 1231,01 m/min
-------------------------------------------------------------------------------------
Eschweiler (3.6.2017)
Vítěz závodu:BRÁZDA JIŘÍ+MONIKA
CZ-12-0400-1725 rychlost 1063,48 m/min
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Waldurn-1 (28.5.2017)
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ-PŘÍRODNÍ HOLUBNÍK JASNÁ
CZ-16-0117-214 He rychlost 1226,46 m/min
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ansbach (21.5.2017)
Vítěz závodu:MILOSLAV SOUKUP
CZ-12-0119-740 He rychlost 1361,71 m/min
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amberg-2 (13.5.2017)
Vítěz závodu:Brázda Jiří+Monika
CZ-14-0117-258 rychlost 1607,04 m/min
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amberg-1 (6.5.2017)
Vítěz závodu:Milan Černý-Přírodní holubník Jasná
CZ-15-0117-133 He rychlost 1226,34 m/min